Sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler

2 posters

Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler Empty Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler

Mesaj tarafından Kewell Paz Mart 03 2013, 05:02

Birazdan kus derbisi oynanacak. Beraberlik veya ev sahibi galibiyeti isimize gelir ama bjk'de çap yok. Aykut'a ragmen fb'li oyuncular 2,3 atip gule oynaya kazanir bence.
Kewell
Kewell
Admin

Aantal berichten : 28
Registratiedatum : 23/02/13

https://turkfutbolu.yetkin-forum.com

Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler Empty Geri: Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler

Mesaj tarafından Rsl_vc Paz Mart 03 2013, 06:04

Bu aksam'ki maci Fener alir diye dusunuyorum . Tahminim Besiktas 0-2 Fenerbahce , goller Sow ve Baroni den olur , InsAllah yanilirim ama besiktas buyuk maclarin takimi degil maaelesef .
Rsl_vc
Rsl_vc

Aantal berichten : 11

Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler Empty Geri: Fenerbahçe 2012 - 2013 | Genel haberler

Mesaj tarafından Kewell Paz Mart 03 2013, 08:30

Besiktas'in son dakika golunde aklima Elmander'in kafasi geldi Very Happy

Kewell
Kewell
Admin

Mesaj tarafından Kewell Ptsi Mart 04 2013, 00:15

Bana göre maçin hakki beraberlikti. Ama besiktas'in kazanmasi bizim açimizdan iyi oldu. Besiktas'in bu oyun yapisiyla daha çook puan kayiplari yasayacagini dusunuyorum. Fenerbahçe ise zirve yolunda oldurucu darbe yedi. Onumuzdeki Bursa maçi kaybedilirse takim dorduncu siraya kadar gerileyecek. Tekrar maça dönersek: FB maçin bazi donemlerinde besiktas'i adeta kendi ceza sahasina hapsetti. Bi ara 'n'oluyoz ya karsidaki rakip Siirt Köy Hizmetleri falan mi' dedim. Ama besiktas ilk golu yedikten sonra oyunda dengeyi kurdu. Fernandes besiktas'a geldiginden beri ilk defa bir derbide klasini konusturdu. Duran toplardaki pas becerisi çok iyi, topla hareket halindeyken verdigi paslar daha iyi olabilir ama. Gerçi bjk'deki kapasiteli oyuncu sayisi çok az. Fernandes'in isi bu yuzden hiçte kolay degil. Sivok'un ikinci goldeki hatasi çok buyuk. Zaten bjk'de defansin d'si yok. Maç 2-2 olduktan sonra yine maçin basindaki gibi muthis baski kurdu fenerbahçe. Skor çok rahat 4-2 olabilirdi. Atamayana atarlar kurali devreye girdi iste. Olcay maç içerisinde çok dangalakça hareketler yapti. Ama galibiyeti getiren golu attigi için maçin adami oldu iste. FB'de Sow'u çok begendim. Yabancilar genel olarak iyidi FB'de (Ziegler hariç). Bu FB belki ligde sampiyon olamaz ama Avrupa'da kuranin da yardimiyla daha da uzaklara gidebilir.

Galatasaray soyle 4-5 maçlik galibiyet serisi yakalarsa sampiyonlugunu erkenden ilan eder. Kadikoyde oynanacak maç anca lig ikincisini belirler.
Kewell
Kewell
Admin

- Similar topics