Sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takiminizda gormeyi istediginiz oyuncular ... !

2 posters

Takiminizda gormeyi istediginiz oyuncular ... ! Empty Takiminizda gormeyi istediginiz oyuncular ... !

Mesaj tarafından Rsl_vc Paz Mart 03 2013, 05:27

Unutmamak lazim ki takimimiz sene basinda beri bir cok oyuncu transfer etmistir , bu yeni oyuncularla birlikte su anda lig liderligi ve Sampiyonlar liginde ikinci tur'dayiz.Takimimiza bu sezon katilan Burak, Umut, Amrabat, Hamit, ve Danny ilk 11'de direkt olarak yer aldilar. Ve devre arasinda gelen Sneijder ve Drogba da keza oyle . Elbette alisma donemi lazim , ama bu sene bazi maclardaki olusan tablo yonetim dahil tum taraftarlarin hem istahini açti hemde soru isaretleri birakti. Bu soru isaretlerini gidermek ve buyuk basarilarin devami icin bir kac takviye sart oldu.

Ozelikle defans'ta yasadigmiz sorunlar icin simdiden oyuncularla temasa gecmek gerek . Yabanci limiti ve turkiye'de kuluplerin astronomik rakam istemesi nedeniyle lk hedef avrupa da oynayan gurbetci defanscilarimiz olabilir. Ornek : Omer Toprak ve Serdar Tasçi.
Rsl_vc
Rsl_vc

Aantal berichten : 11
Registratiedatum : 23/02/13

Takiminizda gormeyi istediginiz oyuncular ... ! Empty Geri: Takiminizda gormeyi istediginiz oyuncular ... !

Mesaj tarafından Kewell Paz Mart 03 2013, 05:36

Takimin sorunlu bolgeleri sorunsuz bolgelerden daha çok..

Kalede Muslera'nin yedegi yok. Onur veya Mert'den birini alirsak guzel olur. Stopere mutlaka yerli oyuncu takviyesi yapilmali. Semih'den baska guvenebilecegimiz yerli stoper yok. Gerçi yabancida yok. Dani bildigin bomba. O yuzden Toprak, Tasci, Serdar Aziz gibi isimler dusunulebilir. Melo'nun takimda kalacagini dusunmuyorum onun yerine Gokhan Inler'i alirsak nokta transfer olur. Solbeke hocamiz carlinhos'u istiyor, sag ve sol tarafa yine gurbetçi ve genç oyuncularla doldurabiliriz. Yabanci limiti kalkarsa veya seffafliga gidilirse o mevkilere de yabanci alinabilir. Elmander'i gonderip yerine Necati'yi alsak muthis olurdu. Ama EsEs oyuncuyu geri vermez.
Kewell
Kewell
Admin

Aantal berichten : 28
Registratiedatum : 23/02/13

https://turkfutbolu.yetkin-forum.com