Sport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim

2 posters

Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim Empty Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim

Mesaj tarafından Rsl_vc C.tesi Şub. 23 2013, 06:49

Ilk maclarin sonucu

Galatasaray 1-1 Schalke
Milan 2-0 Barcelona
Porto 1-0 Malaga
Arsenal 1-3 Bayern Munich

Real Madrid 1-1 Manchester United
Shaktar Donetsk 2-2 Borussia Dortmund
Celtic 0-3 Juventus
Valencia 1-2 Paris St Germain

Tahminler

Schalke ?-? Galatasaray
Barcelona ?-? Milan
Malaga ?-? Porto
Bayern Munich ?-? Arsenal

Manchester United ?-? Real Madrid
Borussia Dortmund ?-? Shaktar Donetsk
Juventus ?-? Celtic
Paris St Germain ?-? Valencia
Rsl_vc
Rsl_vc

Aantal berichten : 11
Registratiedatum : 23/02/13

Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim Empty Geri: Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim

Mesaj tarafından Kewell C.tesi Şub. 23 2013, 06:58

Schalke 2-2 Galatasaray

Galatasaray her takima gol atabilecek guçte. Bence Almanya'daki maçta golu bulacaz. Tabii Schalke kendi evinde oynadigi için onlardan da gol bekliyorum. Ama kesinlikle ilk maça gore daha iyi oynayacaz. Tek forvet baslayip maçin akisina gore Burak oyuna dahil edilmeli.

Barcelona 4-1 Milan

Baska bi takim olsa Milan'a karsi 2-0'dan turu çeivremezdi. Ama Messi & co isterse Milan'i beslik bile yaparlar. Son dakikalarda Barca'nin turu getierecek golu atacagini dusunuyorum.

Malaga 1-1 Porto

Bu sezonun flas takimi Malaga ilk maçta gol atamadigi için isi zor gozukuyor. Bence Porto Ispanya'da en az bir gol atip tur atlayan taraf olur.

Bayern Munich 2-0 Arsenal

Bayern daha ilk maçtan turu atladi.

Manchester United 2-1 Real Madrid

Super karsilasma olacak. Jose'nin sezonu kurtarmasi için son sansi. Ama bence Ferguson galip ayrilan taraf olacak.

Borussia Dortmund 2-1 Shaktar Donetsk

Dortmund kendi evinde zorlansa da tur atlayan olur.

Juventus 1-0 Celtic

Juventus ilk maçta elde ettigi skorla turu atladi.

Paris St Germain 1-0 Valencia

Psg kontrolunde maç olur. Valencia'da fransizlari zorlayacak çapi gormuyorum.
Kewell
Kewell
Admin

Aantal berichten : 28

https://turkfutbolu.yetkin-forum.com

Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim Empty Geri: Top 16 ilk maclarin sonucu ve rovans tahminlerinizi alalim

Mesaj tarafından Rsl_vc C.tesi Şub. 23 2013, 07:31

Schalke 3-1 Galatasaray
Bunu yazmak istemezdim ama ilk mactaki oyun ve sistem belirsizligi yuzunden rovans macinda Schalke en buyuk favori. Taraftarlari onunde oynicaklari bu macta turu gecmek icin ve ligde yerini telafi etmek adina butun gucuyle bu maca asilacaklar.

Barcelona 3-0 Milan (uzatmada)
Barca'da gecen seneki David Villa sakatligi sonrasi neredeyse tum hucum setleri Messi uzerine kuruldu. Bu hucum setleri La liga takimlarina karsi cok etkilli , ama buyuk kalibre takimlara karsi bazen etkisiz kalabiliyor. Nitekim bu sistemi bozabilen Mourinho , son iki yilda el classicolarda takimi Real Madrid'le Barca karsisinda eskisi gibi ezilmiyor . Gelelim bu rovans macina , evet ilk mac Milan'in hakkiydi , ama tarihi buyuk takimlarin buyuk skorlar cevirdigini bircok kez gordu , Messi Iniesta Xavi icin La Liga cepte ,en buyuk hedef artikSampiyonlar Ligi , ve bunun icin ellerinden geleni yapacaklarina inaniyorum .

Malaga 2-1 Porto
Porto ilk macta gol yemeyerek tek golu avantajini iyi kullancagini dusunuyorum , Ispanya'da ilk golu bulan taraf Malaga olur ancak Portekiz temsilcisi zorlu maclara ve bu seviyedeki maclarda daha fazla alisik oldugu icin turu gececektir buyuk olasikla.

Bayern Munich
1-1 Arsenal
Ilk macta turu gecen taraf zaten belli olmustur. Bayern bu sene ligde deplasmanda sadece 1 gol yemis olmasini hala aklim almiyor cyclops

Manchester United 1-2 Real Madrid
Gelelim bir diger yildizlar savasina. Bu mac Ronaldo icin cok ozel olacak , Real formasiyla ilk kez Old Trafforda cikacak. Ispanya Temsilcisi bu sene ligdeki kotu performansi sonrasi taraftarlarina 12 yil sonra Sampiyonlar ligini alarak en buyuk telafiyi yapmak isteyecektir. Ilk macin aksine bu macta Real Madrid ilk golu bulan taraf olur diye dusunuyorum. Manchester her ne kadar ligda firtina gibi olsada , Madridin hucum setleri karsisinda etkisiz kalacaktir.

Borussia Dortmund 0-0 Shaktar Donetsk
Luce klassik defans kurgusuyla cikacagi mactir. Ama Borussia icerde seyircisiyle bu turu gececektir ve kim bilir ceyrek finallerde bi Ruhr derbisinin olma ihtimalini yukseltebilir.

Juventus 2-1 Celtic
Ilk mactaki en farkli skoru alan Juve bu maci da alip rakiplerine mesaj yollamak isteyecektir.

Paris St Germain 2-2 Valencia
Ve gelelim son maca , Valencia ilk macin tersine bu macta daha iyi oyun ortaya koyacaktir , ama Paris ilk macinda avantajiyla turu atlayan taraf olur.
Rsl_vc
Rsl_vc

Aantal berichten : 11